fbpx

Jautakių g. 30, Mažeikiai, LIetuva

+370 443 68 026 info@ugb.lt
  • Lietuvos
  • English

Pradėjome prekiauti Cobra sijotuvais

Su Cobra sijotuvais jūs galite efektyviai persijoti, susmulkinti, atskirti, perdirbti, sumaišyti, užpildyti arba aeruoti daug skirtingų medžiagų tokių kaip žemė, purvas, durpės, dirvožemio atliekos, statybinės atliekos, šalutinius pramonės produktus, sušalusias medžiagas ir t.t. Taip pat galima apdoroti ir šlapias medžiagas.

Cobra sijojimo kaušai yra lengvai transportuojami, gali apdoroti didelius medžiagų kiekius su galimybe reguliuoti frakcijos dydį.

Taip pat galima integruota dulkių surišimo sistema.

Įvairūs gaminami sijotuvų dydžiai leis pasirinkti jums tinkamiausią modelį pagal naudojamo krautuvo ar ekskavatoriaus galingumą. Pagal sijojamos medžiagos rūšį galima parinkti įvairaus tipo ir storio peilius.

Cobra sijotuvai puikus pasirinkimas, kai medžiagas norima apdoroti vietoje ir sutaupyti transportavimo išlaidų.

Cobra XS serija kaip tik sukurta mini ekskavatoriams, ratiniams krautuvams, mini krautuvams ir teleskopiniams krautuvams. XS serijos sijotuvus taip pat galima naudoti su rotoriais arba greitosiomis jungtimis.

 

Daugiau video rasite ČIA

Mobilių ir stacionarių rampų nuoma

Norime pristatyti mūsų naują paslaugą – mobilių ir stacionarių rampų nuomą. Pas mus galite išsinuomoti 6-10 tonų  rampą,  norimam laikotarpiui. Tokia paslauga labai patogu pasinaudoti, kai gaminys reikalingas trumpam laikotarpiui ar konkrečiai užduočiai atlikti, o gal tiesiog norėsite įvertinti gaminio kokybę prieš perkant. Rampų modelius ir konkrečias specifikacijas rasite užėję į produktų katalogą, o visą kitą informaciją suteiks mūsų personalas. Maloniai atsakysime į visus iškilusius klausimus ir lauksime Jūsų užklausų.

Specialus užsakymas – keliamoji platforma su kilpomis

Pagal specialų kliento užsakymą pagaminta žmonių kėlimo platforma. Kliento pageidavimu kėlimo aikštelės kampuose buvo privirintos specialios kilpos, kurios leidžia pasikabinti aikštelę ant grandinių. Kėlimo platforma skirta kelti dviem žmonėms. 

Naujas kasimo kaušo modelis

Atsižvelgdami į klientų pageidavimus pristatome naują UGB kasimo kaušų serijos modelį – UKK14-1000. Šis kaušas skirtas ratiniams ekskavatoriams, o jo keliamoji galia siekia 14 tonų. Kaušo šonai ir dugnas yra pastiprinti specialiomis metalo juostomis, todėl kaušo konstrukcija yra itin patvari ir ilgaamžė. Kaušo peilis pagamintas iš dilimui atsparaus Hardox metalo, o tvirti nagai padeda lengviau ir greičiau atlikti įvairius kasimo darbus.   

Atnaujinto dizaino planiravimo kaušas

Pristatome atnaujinto dizaino UGB planiravimo kaušą ratiniams ekskavatoriams. Šio kaušo esminis privalumas – itin tvirto metalo  konstrukcija, kuri yra pritaikyta ypač kieto grunto kasimui. Dėl šios priežasties šis kaušas yra puikiai tinkamas ne tik Lietuvos, bet ir Skandinavijos rinkai. 

Priekabos restauravimas

Pagal specialų kliento užsakymą restauruota sena Kamaz priekaba. Priekabai buvo uždėtas naujas korpusas paaukštintais bortais, taip padidinant jos kubatūrą. Priekaba yra skirta smulkių medžiagų pervežimui, tokių kaip žalia masė, smulkinta mediena, pjuvenos ir pan.

Naujos kelmų rovimo šakės ekskavatoriams

Pagal specialų kliento užsakymą pagamintos UGB kelmų rovimo šakės. Jų gamybai buvo naudotas HARDOX metalas, todėl gaminys pasižymi itin tvirta konstrukcija. Šias šakes plačiai naudoja miškininkai, durpininkai bei kelininkai. Šakės yra specialiai pritaikytos nedidelio galingumo ekskavatoriams. 

Nauja universalių kaušų serija

Atsižvelgę į klientų pageidavimus patobulinome universalių kaušų „UBU” seriją. Šie statybiniai kaušai puikiai tinka įvairaus grunto krovimo darbams atlikti: žvyro, žemių, smėlio ir  k.t. Daugiau informacijos apie kaušų modelius rasite paspaudę nuorodą:
https://ugb.lt/product-category/kausai/universalus-statybiniai-kausai/universalus-statybinis-kausas-ubu-150s/
Taip pat visada siūlome susisiekti su mūsų pardavimų skyriaus darbuotojais, kurie suteiks išsamią konsultaciją.

Specialus užsakymas – Mobili 15 t. rampa

Pagal specialų kliento užsakymą pagaminta 15 tonų mobili rampa. Turime plačią spalvų paletę, todėl gaminio spalvą galite rinktis kokią tik pageidaujate. Mūsų gaminamos rampos pasižymi itin tvirta rėmo konstrukcija, o jos tvirtas ir grublėtas pagrindas pagerina sukibimą su danga. Rampos aukštis reguliuojamas hidraulinio mechanizmo pagalba, šonai sutvirtinti aukščiausios kokybės plienu. Platesnę informaciją apie gaminius galite gauti susisiekę su pardavimų skyriumi.

Patobulintas UGB adapteris/perėjimas

Populiarus klientų tarpe, patobulintos konstrukcijos UGB adapteris/perėjimas gaminamas pagal individualius užsakymus, atsižvelgiant į turimus kliento krautuvų modelius. Šis adapteris leidžia prie turimo frontalinio ar teleskopinio krautuvo pajungti bet kurį reikiamą priedą, turinti kitokį pajungimą. Labai patogu turint daugiau skirtingų mašinų arba padargų.

Itin galingas UGB didmaišių keltuvas

Pastiprintos konstrukcijos UGB didmaišių keltuvas pagamintas iš itin tvirto metalo. Juo galima kelti net iki 6 vnt. didmaišių vienu metu! Tinkamas tiek frontaliniams, tiek teleskopiniams krautuvams. Turite klausimų dėl šio gaminio? UGB pardavimų skyrius visada pasiruošęs suteikti visą jus dominančią informaciją apie mūsų gaminius.

Atnaujinto dizaino šakės su prispaudėju

Sustiprintos konstrukcijos ir atnaujinto dizaino UGB šakės su prispaudėju ir nagais iš HARDOX metalo dar efektyvesniam naudojimui. Šios šakės puikiai tinka mėšlo, šiaudų, krovos darbams atlikti, bei sėkmingai naudojamos miškininkystės veikloje. Daugiau informacijos – susisiekus su pardavimų skyriumi.

Naujiena! Puspriekabė su vagonėliu

Pagal specialų klientų užsakymą sukonstruota puspriekabė su jai pritaikytu vagonėliu, kuriame esant poreikiui galėtų apsistoti darbininkai. Vagonėlį taip pat galima pritaikyti sandėliavimui. Jis lengvai transportuojamas pasitelkiant traktorių ar kitą transporto priemonę. Mūsų komanda visada stengiasi įgyvendinti įvairius klientų norus, todėl drąsiai kreipkitės į mus jei jums reikalingas nestandartinis sprendimas!

Surenkamos kelių plokštės

Tai idealus sprendimo variantas tinkantis įvairiose situacijose, kai reikalinga greitai ir efektyviai išspręsti laikino kelio, aikštelės, renginių aikšteles pievoje, statybose, durpynuose, melioracijose, avaringuose keliuose, archeologinėse saugomose zonose klausimą. Plokštės yra lengvos ir stiprios nes jos pagamintos iš stiklo plastiko. Jomis galima važiuoti tiek ratinėmis tiek vikšrinėmis transporto priemonėmis, be to jos atlaiko didelį svorį iki 80 tonų. Jos greitai montuojamos, nereikalauja specialaus grunto paruošimo. Plokštės yra sertifikuotos.

Atnaujintas UGB didmaišių keltuvas

Atnaujinome gaminamo didmaišių keltuvo modelį. Nauja keltuvo konstrukcija leidžia kelti kelis didmaišius vienu metu. Daugiau informacijos gausite susisiekę su pardavimo skyriumi.

Pristatome važiuoklę spec. durpyno technikai

Kliento pageidavimu UGB darbuotojai sukonstravo vikšrinę važiuoklę specialiai durpyno technikai. Daugiau nuotraukų rasite galerijoje.

Continue Reading…

Naujas, patobulintas grūdų stumdytuvas

Pagal specialų kliento užsakymą pagamintas grūdų stumdytuvas pasižymi savo itin tvirta konstrukcija ir dideliu galingumu. Juo ypač patogu stumdyti grūdus žemose patalpose, kuriose su įprastu kaušu to daryti galimybės nėra.  Tai puikus pagalbininkas įvairių ūkio darbų atlikimui. Pakabinimai galimi tiek ant teleskopinio, tiek ant frontalinio krautuvo. Daugiau informacijos, susisiekus su pardavimų skyriumi.

Atnaujintas UGB kėlimo kablio modelis

Naujos konstrukcijos UGB gaminamas kėlimo kabys tinka įvairaus spektro kėlimo darbams. Šis ergonomiškai sukonstruotas kablys turi reguliuojamo ilgio strėlę, kuri palengvina krovos darbus. Įvairūs kablio pakabinimo tipai leidžia dirbti su bet kuriuo krautuvo modeliu.  

UGB produkcijoje naujas planiravimo kaušas!

Naujausias UGB gaminys – planiravimo kaušas UPL 16 – 2000, skirtas įvairiems planiravimo, šlaitų lyginimo ir panašiems darbams atlikti. Kaušo galimas plotis nuo 1.5 – 2.0 metrų, talpa – 360 litrų. Peilis pagamintas iš ypač tvirto kietmetalio. Galima naudoti su visais ekskavatoriais, kurių keliamoji galia – nuo 12 iki 18 tonų. Pakabinimai pagaminami pagal jūsų turimą krautuvą. Sudomino? Skambinkite mūsų pardavimų skyriui dėl detalesnės informacijos.

Atnaujintas UBG-250 modelis

Nuolat stengiamės tobulinti savo gaminius atsižvelgdami į klientų norus ir pageidavimus, todėl šiandien norime jums pristatyti atnaujintą UGB lengvų medžiagų kaušą – UBG-250. Šis gaminys pasižymi savo lengva konstrukcija, atnaujinant jį buvo išimtos standumo briaunos, bei pakeistas kaušo dizainas. Kaušas tinkamas pjuvenų, granulių, grūdų bei kitų birių medžiagų krovimo ir perkrovimo darbams atlikti. Pakabinimai pagaminami pagal jūsų turimą krautuvą. Daugiau informacijos apie šį gaminį suteiks mūsų pardavimų skyrius.

Continue Reading…

Naujiena – 6 m³ talpos greiferinis kaušas

Didžiulis, net 6 m³ talpos greiferinis kaušas yra skirtas įvairiems krovimo darbams atlikti. Juo ypač patogu krauti biokurą ar kitas birias medžiagas iš vagonų, taip pat pernešti medžiagas iš vienos vietos į kitą. Visa kaušo konstrukcija ir peiliai pagaminti iš ypač tvirto, atsparaus dilimui plieno, todėl įsigytas produktas yra ilgaamžis. Kauše sumontuoti du hidrauliniai cilindrai ir rotorius, kurių pagalba galima valdyti kaušo padėtį. Daugiau apie šį kaušą galite sužinoti paskambinę į mūsų padavimų skyrių.

Pristatome naują gaminį – 20 tonų mobilią rampą!

Naujausias UGB gaminys –  20 tonų mobili rampa išsiskiria savo išlaikomo svorio galimybėmis. UGB mobilios rampos gaminamos iš itin tvirto metalo, todėl yra pritaikytos įvairiems krovimo darbams atlikti. Mobilią rampą galima lengvai transportuoti į bet kurią teritorijos vietą tvirtų ratų pagalba, o įmontuota paletinių šakių įmova palengvina jos manevravimą. Mobili rampa itin universalus įrenginys, nes dėka hidraulinio mechanizmo ją galima pritaikyti įvairaus aukščio įvažiavimams. Rampos paviršius grublėtas, taip pagerinamas sukibimas su danga. Jei susidomėjote ir jums reikalinga išsamesnė informacija būtinai susisiekite su mūsų pardavimų skyriumi.

Atnaujintas UGB daugiafunkcis kaušas

Siekiant prisitaikyti prie vis didėjančių klientų poreikių gaminių tobulinimas tapo neatskiriama įmonės veiklos dalimi. Šį kartą norime jums pristatyti atsinaujinusį mūsų UGB daugiafunkcį kaušą skirtą dirbti su biriomis, lengvomis medžiagomis. Kaušas išsiskiria savo funkcionalumu ir pritaikymu įvairiems darbams – birių produktų kasimui, kabinimui, stūmimui, traukimui ir pan. Konstrukcija pagaminta iš ypač tvirto 5 mm plieno, papildomai sustiprinta dugne, viduje ir šonuose. Prie kaušo montuojami du išvertimo cilindrai . Pagal poreikį galima užsisakyti papildomų priedų. Pakabinimus pagaminame pagal jūsų turimą krautuvą.

Naujiena Maeda mini kranų produkcijoje – MK1033

MK1033 naujausias Maeda mini kranų modelis, pasižymintis unikaliu savo lankstumu. Šis kranas valdomas operatoriaus yra sukurtas siauriems praėjimams, turi hidraulinę 6 lygių kėlimo strėlę. Tai suteikia kranui išskirtines galimybes, kai reikia atlikti tokius darbus, kaip stiklo,langų montavimas pastate. Dėl savo konstrukcijos ypatumų kranas gali patekti į sunkiai prieinamas, siauras vietas, kelti krovinius ant stogo. MK1033 yra pakankamai siauras, jog tilptų per standartinį durų tarpą. Jo keliamoji galia net 0,995 t., o kėlimo aukštis 11,3 m. Jei manote, kad šis Maeda kūrinys praverstų ir jūsų statybų aikštelėje būtinai susisiekite su mūsų pardavimų skyrių, kurie suteiks Jums visą reikiamą informaciją. Maeda mini krano MC1033 demonstraciją galite pamatyti mūsų Youtube kanale, paspaudę čia.

 

Patobulintas žemagrindės technikos puspriekabės modelis

Įmonė „UGB” nuolat bendrauja ir bendradarbiauja su savo klientais technikos tobulinimo klausimais. Tai suteikia galimybę įmonei pagaminti techniką, kuri atitiktų visus klientų lūkesčius. UAB „UGB” gaminamos žemagrindės technikos puspriekabės GT3-29W skirtos vežti nestandartinio dydžio miškininkų bei kitą techniką. Puspriekabės apkrova net 25 000 – 30 000 kg. Klientų pageidavimu gaminami specialūs įžeminimai, kad vežamo transporto aukštis neviršytų leistinos normos. Taip pat praplatinimui jei reikalinga platesnė konstrukcija. Sudomino? Nedelsdami kreipkitės į mūsų pardavimų skyrių, kurie atsižvelgdami į jūsų pageidavimus pasiūlys reikalingus priedus bei gerą kainą.

UGB pristato naują gaminį – Kelmų šakės teleskopiniam krautuvui.

UAB „UGB” nuolat tobulina savo gaminius ir pritaikydama naujas technologijas kuria produktus labiausiai atitinkančius vis augančius klientų poreikius. Po ilgų diskusijų su gamybos vadovais ir inžinieriais galime didžiuodamiesi jums pristatyti naują mūsų produktą – kelmų šakes teleskopiniam krautuvui. Šios šakės išsiskiria savo unikaliais rovimo nagais, pagamintais iš Hardox 450 plieno, kurie yra atsparūs sulenkimams ir lūžimams. Šakėse sumontuotas prispaudėjas su dviem cilindrais, kuris itin palengvina kelmų rovimo darbus. Šakių pakabinimai gali būti pritaikomi bet kuriam teleskopiniam ar frontaliniam krautuvui. Jei manote, kad šis produktas būtinas jūsų įmonėje ar ūkyje būtinai susiekite su mūsų pardavimų skyriumi, kurie suteiks jums visą reikalingą informaciją ir pasiūlys priimtiniausią kainą.