Jautakių g. 30, Mažeikiai, LIetuva

+370 443 68 026 info@ugb.lt

Pristatome naują gaminį – 20 tonų mobilią rampą!

Naujausias UGB gaminys –  20 tonų mobili rampa išsiskiria savo išlaikomo svorio galimybėmis. UGB mobilios rampos gaminamos iš itin tvirto metalo, todėl yra pritaikytos įvairiems krovimo darbams atlikti. Mobilią rampą galima lengvai transportuoti į bet kurią teritorijos vietą tvirtų ratų pagalba, o įmontuota paletinių šakių įmova palengvina jos manevravimą. Mobili rampa itin universalus įrenginys, nes dėka hidraulinio mechanizmo ją galima pritaikyti įvairaus aukščio įvažiavimams. Rampos paviršius grublėtas, taip pagerinamas sukibimas su danga. Jei susidomėjote ir jums reikalinga išsamesnė informacija būtinai susisiekite su mūsų pardavimų skyriumi.

Atnaujintas UGB daugiafunkcis kaušas

Siekiant prisitaikyti prie vis didėjančių klientų poreikių gaminių tobulinimas tapo neatskiriama įmonės veiklos dalimi. Šį kartą norime jums pristatyti atsinaujinusį mūsų UGB daugiafunkcį kaušą skirtą dirbti su biriomis, lengvomis medžiagomis. Kaušas išsiskiria savo funkcionalumu ir pritaikymu įvairiems darbams – birių produktų kasimui, kabinimui, stūmimui, traukimui ir pan. Konstrukcija pagaminta iš ypač tvirto 5 mm plieno, papildomai sustiprinta dugne, viduje ir šonuose. Prie kaušo montuojami du išvertimo cilindrai . Pagal poreikį galima užsisakyti papildomų priedų. Pakabinimus pagaminame pagal jūsų turimą krautuvą.

Mobilių ir stacionarių rampų nuoma

Norime pristatyti mūsų naują paslaugą – mobilių ir stacionarių rampų nuomą. Pas mus galite išsinuomoti 6-10 tonų  rampą,  norimam laikotarpiui. Tokia paslauga labai patogu pasinaudoti, kai gaminys reikalingas trumpam laikotarpiui ar konkrečiai užduočiai atlikti, o gal tiesiog norėsite įvertinti gaminio kokybę prieš perkant. Rampų modelius ir konkrečias specifikacijas rasite užėję į produktų katalogą, o visą kitą informaciją suteiks mūsų personalas. Maloniai atsakysime į visus iškilusius klausimus ir lauksime Jūsų užklausų.

Naujiena Maeda mini kranų produkcijoje – MK1033

MK1033 naujausias Maeda mini kranų modelis, pasižymintis unikaliu savo lankstumu. Šis kranas valdomas operatoriaus yra sukurtas siauriems praėjimams, turi hidraulinę 6 lygių kėlimo strėlę. Tai suteikia kranui išskirtines galimybes, kai reikia atlikti tokius darbus, kaip stiklo,langų montavimas pastate. Dėl savo konstrukcijos ypatumų kranas gali patekti į sunkiai prieinamas, siauras vietas, kelti krovinius ant stogo. MK1033 yra pakankamai siauras, jog tilptų per standartinį durų tarpą. Jo keliamoji galia net 0,995 t., o kėlimo aukštis 11,3 m. Jei manote, kad šis Maeda kūrinys praverstų ir jūsų statybų aikštelėje būtinai susisiekite su mūsų pardavimų skyrių, kurie suteiks Jums visą reikiamą informaciją. Maeda mini krano MC1033 demonstraciją galite pamatyti mūsų Youtube kanale, paspaudę čia.

 

Patobulintas žemagrindės technikos puspriekabės modelis

Įmonė „UGB“ nuolat bendrauja ir bendradarbiauja su savo klientais technikos tobulinimo klausimais. Tai suteikia galimybę įmonei pagaminti techniką, kuri atitiktų visus klientų lūkesčius. UAB „UGB“ gaminamos žemagrindės technikos puspriekabės GT3-29W skirtos vežti nestandartinio dydžio miškininkų bei kitą techniką. Puspriekabės apkrova net 25 000 – 30 000 kg. Klientų pageidavimu gaminami specialūs įžeminimai, kad vežamo transporto aukštis neviršytų leistinos normos. Taip pat praplatinimui jei reikalinga platesnė konstrukcija. Sudomino? Nedelsdami kreipkitės į mūsų pardavimų skyrių, kurie atsižvelgdami į jūsų pageidavimus pasiūlys reikalingus priedus bei gerą kainą.

UGB pristato naują gaminį – Kelmų šakės teleskopiniam krautuvui.

UAB „UGB“ nuolat tobulina savo gaminius ir pritaikydama naujas technologijas kuria produktus labiausiai atitinkančius vis augančius klientų poreikius. Po ilgų diskusijų su gamybos vadovais ir inžinieriais galime didžiuodamiesi jums pristatyti naują mūsų produktą – kelmų šakes teleskopiniam krautuvui. Šios šakės išsiskiria savo unikaliais rovimo nagais, pagamintais iš Hardox 450 plieno, kurie yra atsparūs sulenkimams ir lūžimams. Šakėse sumontuotas prispaudėjas su dviem cilindrais, kuris itin palengvina kelmų rovimo darbus. Šakių pakabinimai gali būti pritaikomi bet kuriam teleskopiniam ar frontaliniam krautuvui. Jei manote, kad šis produktas būtinas jūsų įmonėje ar ūkyje būtinai susiekite su mūsų pardavimų skyriumi, kurie suteiks jums visą reikalingą informaciją ir pasiūlys priimtiniausią kainą.